+48 / 61 81 68 000
ul. Sowia 6/1
62-080 Tarnowo Podgórne
O Democo Poland

IMG_1323Firma Democo Poland funkcjonuje z powodzeniem na rynku budowlanym od 1994 roku. Jesteśmy w pełni autonomicznym podmiotem należącym do rodzinnej, belgijskiej grupy kapitałowej Democo działającej na europejskim rynku od blisko 40 lat, co pozwoliło na wykorzystanie jej bogatych doświadczeń oraz know-how przy kompleksowych realizacjach inwestycji budowlanych. Obecnie naszą 70 osobową załogę stanowią w większości wysoce wykwalifikowana kadra inżynierska oraz wyspecjalizowane brygady robotników konstrukcyjnych.
Zdobyliśmy już ponad 20 lat doświadczenia na krajowym rynku , a w swoim dorobku jako Generalny Wykonawca posiadamy wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, głównie kubaturowe wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Tworzymy projekty, na podstawie których powstają spełniające najwyższe standardy budynki przemysłowe, biurowe mieszkalne i inne użyteczności publicznej. Naszym atutem jest połączenie wykorzystania własnych, lokalnych zasobów z bogatym doświadczeniem w zakresie tzw. kultury wykonawstwa spełniające oczekiwania klientów aspekcie terminowych realizacji, bez kompromisów jakościowych , w rynkowych i konkurencyjnych cenach.

Wykonujemy inwestycje budowlane w kompletnym zakresie, od etapu koncepcji projektowych, budżetowania, procedur administracyjnych aż po realizację obiektu ‘pod klucz’. W ramach tych procesów oferujemy naszym Klientom nadzór przez uprawnione osoby na każdym etapie przedsięwzięcia inwestycyjnego, formalne przeprowadzenie procesów odbiorowych oraz pełną obsługę gwarancyjną.
Niezależnie od stopnia skomplikowania inwestycji, nasze działania mają na celu terminowe zakończenie każdego procesu budowlanego oraz bezusterkową eksploatację obiektów przez naszych Klientów.
W celu szczegółowego zapoznania się z dokonaniami Democo Poland, zapraszamy do obejrzenia dotychczas realizowanych inwestycji w zakładce Referencje.

Menu