+48 / 61 81 68 000
ul. Sowia 6/1
62-080 Tarnowo Podgórne
Grupa Democo
Struktura grupy Democo

Działalność Grupy Democo obejmuje zasięgiem od inwestycji deweloperskich i generalnego wykonawstwa do technik budowlanych i prac wykończeniowych. Poszczególne firmy pracują niezależnie, ale również dla osiągnięcia maksymalnych wyników mogą realizować projekty jako zintegrowana grupa. Skonsolidowany obrót Grupy w zeszłym roku wyniósł 153 miliony euro przy zatrudnieniu ponad 561 osób.

Generalny Wykonawca

Jako generalny wykonawca Democo jest w stanie podjąć się każdego projektu budowlanego, od publicznego, mieszkaniowego, usługowego czy budynków biurowych, do kompleksów przemysłowych i dzieł sztuki.

Instalacje Sanitarne i HVAC

Van Den Briele jest firmą instalacyjną, zajmującą się ogrzewaniem, wentylacją, klimatyzacją oraz urządzeniami sanitarnymi.

Stolarka – Dekoracja Wnętrz

Deholi jest dynamiczną firmą wykończeniową, specjalizującą sie w stolarce,konstrukcjach wnętrz, zamówieniach indywidualnych i projektowaniu zarówno budynków nowych jak i przeznaczonych do remontu.

Nieruchomości i Deweloperstwo

DMI Vastgoed jest wiodącym  i wielozadaniowym deweloperem. Nasze projekty są często mieszanką życia, pracy i odpoczynku.

Instalator Elektro-techniczny

AEW jest dynamiczną firmą, która instaluje i serwisuje instalacje elektro-techniczne, od pomieszczeń biurowych do centrów handlowych, od szpitali do fabryk.

Bezpieczeństwo

AEW Bezpieczeństwo skupia się na ochronie w całej jej rozciągłości: od czujników antywłamaniowych i alarmów przeciwpożarowych, przez kontrolę dostępu i monitoring do systemów zarządzania.

Zrównoważone technologie

Nazwa AEW Green mówi sama za siebie. Obejmuje to zarządzanie energią, inżynierię i produkcję za pomocą pro-aktywnego podejścia skoncentrowanego na dostawie „pod klucz” – gotowego do użytku obiektu.

Obsługa techniczna

Demtec Services koncentruje się w szczególności na obsłudze technicznej i dostawie szerokiego zakresu umów serwisowych, od instalacji elektrycznych i sanitarnych oraz HVAC do paneli słonecznych.

Generalny Wykonawca

Democo Poland angażuje się w projekty budowlane w Polsce, od konceptów budowlanych do gotowych projektów, głównie skupiając się na inwestorach zagranicznych.

Menu