ul. Sowia 6/1, 62-080 Tarnowo Podgórne
place
email
tel. +48/61 81 68 000, fax: +48/61 81 68 001
phone

democo poland

Firma Democo Poland funkcjonuje z powodzeniem na rynku budowlanym od 1994 roku. Jesteśmy w pełni autonomicznym podmiotem nalężącym do rodzinnej, belgijskiej grupy kapitałowej Democo działającej na europejskim rynku od ponad 40 lat, co pozwoliło na wykorzystanie jej bogatych doświadczeń oraz know-how przy kompleksowych realizacjach inwestycji budowlanych. Obecnie naszą 70 osobową załogę stanowią wysoce wykwalifikowana kadra inżynierska oraz własne, wyspecjalizowane brygady realizujące roboty żelbetowe i murowe.

Zdobyliśmy już ponad 25 lat doświadczenia na krajowym rynku, a w swoim dorobku jako Generalny Wykonawca posiadamy wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, głównie kubaturowe wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Tworzymy projekty, na podstawie których powstają spełniające najwyższe standardy budynki przemysłowe, biurowe, oświatowe mieszkalne i inne użyteczności publicznej. Naszym atutem jest połączenie wykorzystania własnych, lokalnych zasobów z bogatym doświadczeniem w zakresie kultury wykonawstwa spełniające oczekiwania klientów w zakresie terminowych realizacji, bez kompromisów jakościowych, w rynkowych i konkurencyjnych cenach.

Wykonujemy inwestycje budowlane w pełnym zakresie, od etapu koncepcji projektowych, budżetowania, przygotowania kompletnych dokumentacji budowlanych, procedur administracyjnych aż po realizację obiektu ‘pod klucz’. W ramach tych procesów oferujemy naszym Klientom nadzór przez uprawnione osoby na każdym etapie przedsięwzięcia inwestycyjnego, formalne przeprowadzenie procesów odbiorowych oraz pełną obsługę gwarancyjną.

Niezależnie od stopnia skomplikowania inwestycji, nasze działania mają na celu terminowe zakończenie każdego procesu budowlanego oraz bezusterkową eksploatację obiektów przez naszych Klientów.

Grupa Democo

Grupa Democo jest odważna w swoich ambicjach i ma proste, nieskomplikowane podejście do biznesu. To co widzisz Jest Tym co dostajesz, to, co mówimy, jest tym, co robimy. Nasza marka odzwierciedla te pomysły.

Zrównoważona współpraca jest wpisana w DNA Democo. Jako generalny wykonawca myślimy proaktywnie, koncentrując się na rozwiązaniach, aby pomóc ukończyć projekt budowlany w sposób wysokiej jakości, w uzgodnionym terminie i budżecie. Zapewniamy największą wartość dodaną, gdy możemy współpracować z klientem, architektem i inżynierami jako zespół już od początkowych faz. Nasza pasja do zrównoważonego rozwoju jest dla nas natychmiastową korzyścią, aby móc spełnić najwyższe oczekiwania w zakresie zrównoważonego budownictwa.
Jesteśmy dumni, że możemy wielokrotnie potwierdzać naszą rolę partnera budowlanego dostarczając maksymalną wartość dodaną dla ludzi, planety i zysku dla naszych klientów i naszych firm.

Wszyscy eksperci, razem silniejsi. Jako multidyscyplinarny partner budowlany, Grupa Democo łączy wiedzę swoich pracowników, firm i partnerów, aby stworzyć wartość dodaną dla klientów i projektów. Wierzymy, że nasi eksperci są razem silniejsi.

Aby osiągnąć tę misję, każda firma w grupie musi być indywidualnie silna. Musi być konkurencyjna i wystarczająco innowacyjna, aby utrzymać lub poprawić swoją pozycję na rynku.

Gdy łączymy nasze mocne strony, tworzymy wyróżniające się możliwości. To sprawia, że jesteśmy „indywidualnymi ekspertami o połączonych siłach”. To z kolei przekłada się na wartość dodaną dla naszych klientów.

Nasi klienci jako partnerzy. Poprzez dialog stale zdobywamy -budujące zaufanie.

Dostarczanie więcej niż jakość. Naszym celem jest przekraczanie oczekiwań.

Connections. Osiągamy wyniki jako w pełni zaangażowany zespół.

Integralność. Robimy to, co mówimy i postępujemy uczciwie i szczerze.

aktualności

Zapraszamy do zapoznania się aktualnościami dotyczącymi naszej działalności.
10
sie

DemoGo

Zawsze w formie!
11
lip

Runmageddon

W ostatnim Runmageddonie wzięła udział nasza ekipa DemoGo, która dzielnie poradziła sobie ze wszystkimi przeszkodami!
18
maj

Bieg Lwa

Bieg Lwa w Tarnowie Podgórnym. Trzymamy kciuki! Democogo!